niedziela, 18 października 2015

Moje metody na nudęLubicie się nudzić?

Ja nieszczególnie i powiem szczerze, że zdarza mi się to sporadycznie. Lubię wypełniać swój czas ciekawymi i rozwijającymi zajęciami.

Od czasu do czasu, pozwalam sobie jednak na nie robienie niczego. Warto pamiętać o tym, by zachowywać równowagę, nudą nie jest kilkanaście minut wolnego w ciągu dnia.

Takie chwile, w których przystajemy i możemy być tu i teraz są nam bardzo potrzebne. Ich nie musicie, a nawet nie powinniście zapełniać.

Przedstawiam wam, moje cztery niezawodne sposoby na nudę, dzięki, którym będziecie szczęśliwsze, piękniejsze, mające wysprzątany dom i kreatywny umysł. To zaczynamy! Odpowiem na popularne pytanie: co robić gdy się nudzi - tutaj możesz też poczytać nt więcej.

Posprzątaj mieszkanie

Tak, może wam się to wyda dziwne, ale sprzątanie bywa naprawdę relaksujące. Zresztą, powiedzmy sobie szczerze- mało kto lubi sprzątać, ale wszyscy uwielbiają mieć porządek w mieszkaniu, prawda? Zatem zakładamy nasze ulubione ubrania po domu, włączamy naszą ukochaną muzykę (głośno) i pucujemy. Pamiętajmy, że sprzątanie aktywizuje dużo grup mięśniowych oraz spala sporo kalorii. Przekonałam was?

Zrób sobie wieczór spa

Ile razy czytałyście o tym w kobiecych pismach? Pewnie naprawdę wiele. Czy kiedykolwiek jednak się do tego zastosowałyście? Teraz z pewnością to zrobicie. Zalety domowego wieczoru spa to relaks i obudzenie się piękniejszą. Kupcie dzień wcześniej waszą ulubioną maseczkę do twarzy i świeczki zapachowe. Napełnijcie wannę pianą i się relaksujcie ! Jeśli posiadacie prysznic, to pójdźcie do pokoju, zapalcie świeczkę i włączcie swój ulubiony film. Tak, mogą być romansidła, w ten dzień wszystko jest dozwolone.

Poćwicz

Patrzysz za okno i widzisz szarość? Nie masz siły ani chęci do życia? Tak, to najlepszy moment, by poćwiczyć. Poczujesz się lepiej, będziesz miała więcej energii, zrobisz coś dobrego dla swojego ciała, jak i umysłu. Czy to niewystarczające powody? Znajdź aktywność fizyczną, która sprawia ci przyjemność i miej na nią czas.

Zrób coś kreatywnego

Jak myślicie, dlaczego triumfy świecą teraz kolorowanki dla dorosłych? Bo to bardzo twórcze i rozwijające zajęcie. Możemy zrobić coś kreatywnego i twórczego, nawet wtedy, gdy nie mamy szczególnych zdolności. Prócz kolorowanek możemy wybrać także rękodzieło, szycie, czy pisanie. Wszystko, co nas rozwinie i poprawi nam nastrój.

Mam nadzieję, że już wiesz jak zażegnać nudę.
Trochę więcej porad na ten temat znajdziecie tutaj http://tipy.interia.pl/tag26990,sposoby-na-nude.html.

Zaręczam, że metody na nudę sprawią, że będziesz szczęśliwsza i ładniejsza.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz